Arama
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Kullanım Koşulları

  rhsmarket.com.tr sitesini ziyaret etmeniz veya rhsmarket.com.tr sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

   

  Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Rhs Gıda ve Yapı Market Day.Tük.Mal.Tic.Ltd.ŞTi.("Rhs") sorumlu değildir. Rhs, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  rhsmarket.com.tr sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

  Bu internet sitesi Rhs'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Rhs, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

  Rhs bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Rhs markası ve diğer markalar, Rhsmaket.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Rhs'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

  rhsmarket.com.tr’den alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının Rhs'ye ait banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.